Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Total 15 common:people_all_forms

ВСТУП ДО ШКОЛИ.Порядок зарахування до першого класу.Зарахування учнів до 5-х та 10-х класів.

Date: 12 квітня 2020 о 13:27, Refreshed 20 січня о 16:59

Прийом дітей до 1-го класу

Загальний порядок зарахування учнів до 1 класу

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

В умовах воєнного стану подати заяви для вступу до першого класу можна так: завантажити за посиланням форму заяви, роздрукувати її або написати від руки, Заява батьків для вступу дитини у 1 клас

Пропонуємо ознайомитись детальніше Поради батькам першокласника

Порада перша: Найголовніше, що ви можете подарувати своїй дитині, - це ваша увага. Пам’ятайте: те, що здається вам не дуже важливим, для вашого сина чи дочки може виявитися подією, що хвилює весь день!

Порада друга: Ваше позитивне ставлення до школи і вчителів спростить дитині період адаптації.

Порада третя: Ваше спокійне ставлення до шкільних турбот і шкільного життя дуже допоможе дитині.

Порада четверта: Допоможіть дитині встановити стосунки з однолітками і відчувати себе впевнено.

Порада п’ята: Допоможіть дитині звикнути до нового режиму життя.

Порада шоста: Мудре відношення батьків до шкільних успіхів виключить третину можливих неприємностей дитини. Шкільні успіхи, безумовно, важливі. Але це не все життя вашої дитини.

А також:

1. З початку навчального року привчіть дитину прокидатися раніше, щоб збирання до школи не перетворювалось у щоденні хвилювання, вранці будіть дитину з усмішкою та лагідним словом.

2. Не підганяйте, розраховувати час – це ваш обов'язок, якщо ви цю проблему не вирішили – провини дитини в цьому нема.

3. Обов'язково привчіть дитину вранці снідати. Це важливий момент у запобіганні хвороб шлунка.

4. Давайте дитині в школу бутерброд, фрукти, вона в школі витрачає багато сил і енергії.

5. Привчайте дитину збирати портфель напередодні, увечері перевірте, чи не забула вона чого-небудь важливого. Запитайте її, чи не передавав вчитель прохань чи розпоряджень батькам. Через деякий час дитина привчиться сумлінніше ставитися до своїх обов'язків і стане більш зібраною.

6. Проводжаючи дитину до школи, побажайте їй успіхів, скажіть кілька лагідних слів, без застереження на кшталт: „Дивись, поводь себе гарно!", „Щоб не було поганих оцінок!", та таке інше. У дитини попереду важка праця.

7. Забудьте фразу „Що ти сьогодні отримав?", а краще запитайте: „Про що нове ти сьогодні дізнався?". Зустрічайте дитину спокійно, не сипте на неї тисячу питань, дайте їй можливість розслабитись, /згадайте як вам було важко після напруженого дня/. Коли дитина збуджена і хоче з вами чимось поділитися, не відмовляйте їй в цьому, вислухайте.

8. Після закінчення занять дайте дитині відпочити. Обід звичний для цього. Школяр може розповісти про свій робочий день і у такий спосіб звільнитися від психологічного напруження.

9. Якщо дитина замкнулась у собі, щось її турбує, не вимагайте пояснень, хай заспокоїться, тоді вона сама розповість, що сталося.

10. Зауваження вчителя вислуховуйте без присутності дитини. Вислухавши, не поспішайте влаштовувати сварку. Говоріть з дитиною спокійно.

11. Домашні завдання для 6-річних дітей протягом року не задаються у відповідності до Наказу Міністра освіти та Науки України.

12. Протягом дня знайдіть /намагайтеся знайти/ півгодини для спілкування з дитиною, а в цей час найважливішими повинні бути справи дитини, її біль, її радощі.

13. У сім'ї має бути єдина тактика спілкування всіх дорослих із дитиною. Усі розходження щодо виховання дитини вирішуйте без неї. Коли щось не виходить, порадьтеся з учителем, психологом. Не зайвим буде почитати літературу для батьків, там ви знайдете багато корисного.

14. Завжди будьте уважними до стану здоров'я дитини, коли щось її турбує: головний біль, поганий загальний стан. Найчастіше це об'єктивні показники втоми, перевантаження.

Бажаємо успіхів Вам та вашій дитині!

ЗАРАХУВАННЯ ДО 10-ГО КЛАСУ

Вичерпні відповіді на запитання щодо вступу до 1,5,10 класів можна знайти у наказіМОНу «Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Найчастіше батьки звертаються із запитанням щодо законності проведеннявипробувань під час вступу випускника 9 класу до 10 класу цієї ж школи.

Діти, які закінчили 9 клас, автоматично переводяться до 10 класу цієї ж школи, якщо не виявили намір перейти до іншого закладу. Їм не потрібно проходити додаткові випробування, складати додаткові іспити, співбесіди тощо.

Єдиний можливий варіант виключення випускника 9 класу зі школи без бажання дитини та батьків чітко регламентовано Порядком. Посилання на «внутрішні порядки» закладу не є правомірними.

Comments:
Only authorized users can leave comments.