Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

КОНКУРСИ

Date: 16 квітня 2020 о 09:47, Refreshed 24 лютого 2021 о 21:28

Координаторам

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс „КОЛОСОК”(оновлена інформація)

Мета конкурсу – наукова популяризація та пропедевтика природничих наук серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналіз та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні.

Інформація про організацію конкурсу у 2020/2021 навчальному році

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215 наказу, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 року № 1/9-154 та з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19), конкурс «КОЛОСОК весняний-2020», який мав відбутися 16 квітня 2020 року, відбудеться 10 вересня 2020 за матеріалами, надісланими Оргкомітетом.

У 2020/2021 навчальному році конкурс відбудеться  у два етапи: 26 листопада 2020 року – "КОЛОСОК осінній-2020", а 22 квітня 2021 року – "КОЛОСОК весняний-2021"

Оргкомітет конкурсу запрошує до участі у безкоштовних онлайн-конкурсах "КОЛОСОК": https://e-kolosok.org/turnir/

25 квітня для всіх бажаючих відбудеться онлайн конкурс „КОЛОСОК для всіх”.

Для організації конкурсу створений мобільний додаток „Колосок конкурс. Готуйся – конкурс Колосок онлайн”. Через цей додаток діти отримають доступ до завдань конкурсу, довідаються свій результат, прочитають повні відповіді на усі запитання.

Усі учасники конкурсу отримають електронні сертифікати та онлайн передплату на газету „КОЛОСОЧОК” та журнал „КОЛОСОК”.

Завантажити додаток на мобільний телефон можна у Play market за пошуковими словами: „колосок”, „конкурс колосок”, „колосок конкурс”.

Конкурс “КОЛОСОК весняний-2020″ відбудеться у звичайному форматі, про дату повідомимо додатково, коли діти повернуться у школу.

Все буде КОЛОС-ОК!

Організація конкурсу “КОЛОСОК весняний–2020″ (завантажити)

Нагадайте дітям про підготовку до конкурсу

Заявка 2020 школа (завантажити)

Заявка 2020 міста, району (завантажити)

Квитанція (завантажити)

Бланк реєстрації учасників (завантажити)

Запитання і відповіді для координаторів

Про безкоштовну передплату журналу та газет

2. Конкурс "Що я хочу вам сказати"

3. Конкурс "Домашні улюбленці в твоєму спортивному житті"

Любі наші учні! В кожного з вас є домашній улюбленець, з яким ви проводите багато часу. Зробіть фото і надішліть самостійно на вказану адресу. Уважно читайте умови!

Світлина від Ольги Левші.

4. Фотоконкурс "Зробимо Донеччину зеленою"

5.Фотоконкурс до Дня матері "Ми чуємо тепло ваших рук"

Шановні учні!

З метою розвитку творчих здібностей , підтримки юних фотоаматорів, пропаганди теплих та чуттєвих відносин у родині запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у районному фотоконкурсі до Дня матері «Ми чуємо тепло ваших рук» у дистанційному форматі, відповідно до інформаційно-методичних матеріалів за посиланням

6.Світлина від Ольги Левші.

7.Конкурс " Герої живуть поруч"

УВАГА! КОНКУРС!
Напередодні Дня Перемоги районна ветеранська організація оголошує творчий літературний конкурс «Герої живуть поруч». Конкурс присвячується тим, хто відвоював нашу землю від фашистських загарбників, хто мужньо пережив роки Другої світової війни у період окупації, хто працював у тилу задля перемоги нашого народу – тим, хто живе сьогодні поруч з нами.
Творчі роботи (нариси, розповіді) приймаються на конкурс до 20 травня 2020 року (включно) за електронною адресою: sovetvolnovaha@ukr.net.
За підсумками конкурсу кращі творчі роботи будуть відзначені відповідними нагородами, цікаві твори будуть надруковані у газеті «Наше слово» та розміщені на сторінках у фейсбуці.
Для участі у запрошуємо учнів навчальних закладів, а за бажанням можуть взяти участь всі мешканці району.

За більш детальною інформацією можна звертатися за телефоном 0505659909.

8. Світлина від Ольги Левші.

Зображення може містити: текст

Увага! З 18 по 31 травня Національна бібліотека України для дітей оголошує Всеукраїнський конкурс фотомалюнка «Мрійник року». Намалюйте свою мрію, сфотографуйте та повідомленням відправте на сторінку Facebook. Надіслані фото ви зможете переглянути та проголосувати за кращі у фотоальбомі «Мрійник року». Переможці визначатимуться методом «народного голосування» – кількістю вподобань, а найкращих оберуть професійні художники. Результати фотоконкурсу дізнаємося у прямому ефірі 1 червня у Міжнародний день захисту дітей, які оголосить генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Іванівна Гордієнко. Давайте помріємо, намалюємо і реалізуємо наші мрії!

Положення про конкурс на сайті бібліотеки: http://www.chl.kiev.ua/Default.aspx?id=9196

Comments:
Only authorized users can leave comments.